Puzzles Escape room pokój zagadek w Warszawie
 
spróbuj...
   się wydostać
 

FAQ

1.Dla kogo przeznaczona jest gra?

Nasze gry są zaprojektowane z myślą o osobach powyżej 16-tego roku życia, dzieciom powinny towarzyszyć osoby dorosłe. Grupy dzieci mogą przejść przez pokój w towarzystwie animatora (koszt wynajęcia animatora to 20 PLN).

2.Ile osób może wziąć udział w grze?

Nasz pokój zagadek oferuje gry w wielu wariantach: od 2 do 5 i od 4 do 9 osób, można jednak próbować przejść grę w mniej licznych grupach. Szczegóły podane są w opisach pokoi.
Jeżeli interesuje was gra w więcej osób prosimy o kontakt w celu dokonania wyceny.

3.W jakich językach prowadzona jest gra?

Nasz escape room docelowo ma ustawione gry w języku polskim, jednak mamy również przygotowaną wersję angielską. Abyśmy zmienili wersję językową, wystarczy nas uprzedzić podczas dokonywania rezerwacji, poprzez adnotację w formularzu, wiadomość e-mail albo telefon.

4.Jakie formy płatności są akceptowane?

Przyjmujemy zapłatę gotówką w naszym lokalu oraz przelewem. Dane do przelewu znajdują się w zakładce >>kontakt<<. Wystarczy przynieść potwierdzenie przelewu i pokazać naszej obsłudze przed grą.

5.O której godzinie powinniśmy przyjść?

Najlepiej przyjść na 5 minut przed zaplanowaną grą, aby zapoznać się z zasadami. Czas gry osób spóźnionych o więcej niż 10 minut może zostać skrócony.

6.Co zrobić, żeby kupić voucher na prezent?

Są na to dwie metody: można zakupić voucher bezpośrednio u nas w lokalu przy Walecznych 57/12 w Warszawie albo zamówić go przez Internet. Aby zamówić voucher przez Internet, wystarczy wysłać na nasz adres e-mail potwierdzenie zapłaty za grę (prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail w tytule przelewu), a my odeślemy gotowy voucher do wydrukowania. Dane do przelewu znajdują się w zakładce >>kontakt<<.
 

7.Czy można u was zorganizować imprezę?
Tak. oferujemy przygotowanie gier według indywiadualnych scenariuszy na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu przesłania szczegółowej oferty (e-mail:kontakt@puzzlesescape.pl lub tel.:797136378)

 
 
 

REZERWACJA

x
SZCZEGÓŁY TWOJEJ REZERWACJI123456789101112131415161718192021222324252627282930